Вагітність – це справжнє диво, величезна радість, і разом з тим хвилювання. Це новий і незвичний, але такий природній і прекрасний стан. Ми знаємо: жіночий організм досконалий, Вам неодмінно усе вдасться! Ми лише трохи допоможемо. Ведення вагітності в Into-Sana – це регулярні огляди у гінеколога, який знає все про Ваше здоров’я, проходження всіх аналізів та досліджень, нагадування про візити, постійний контроль Вашого самопочуття і все, що необхідно, щоб почуватися впевненою та спокійною в очікуванні малюка!

Ольга Олегівна Бугаєнко, акушер-гінеколог Into-Sana в м.Київ

Програми для вагітних

Програма «Чекаємо дитину» Купити
Програма «Чекаємо дитину у провідного фахівця» Купити
Програма «Чекаємо дитину. Другий триместр» Купити
Програма «Чекаємо дитину. Другий триместр з провідним фахівцем» Купити

Наша команда

 • Киев
  Сіліна Наталія Костянтинівна
  Лікар акушер-гінеколог дитячого та підліткового віку
  Я щороку відвідую світові конгреси з ендокринної гінекології, естетичної гінекології. Пріоритетними напрямами для мене є: корекція гормональних порушень, корекція змін, що виникають у період періменопаузи та в менопаузі, післяпологове відновлення, вирішення проблем інтимної зони жінки, здоров’я дівчаток і підлітків, проведення гістероскопії та ниткової перінеопластики, лікування дисплазії шийки матки та лейоміоми матки.
 • Київ
  Бугаєнко Ольга Олегівна
  Лікар акушер-гінеколог
  Мої улюблені напрями в роботі – це консервативне лікування міоми матки, профілактика та лікування передракових захворювань шийки матки.
 • Київ
  Шеставіна Тетяна Ігорівна
  Лікар акушер-гінеколог
  Я займаюся діагностикою та лікуванням захворювань шийки матки, інфекцій, що передаються статевим шляхом, міоми матки, ендометріозу та захворювань молочних залоз.
 • Київ
  Аксьонов Віктор Борисович
  Лікар акушер-гінеколог
  Я проводжу діагностику та лікування патологій шийки матки, гормональних порушень.
 • Київ
  Дерев'янко Алла Владиславівна
  Лікар акушер-гінеколог
  Я спеціалізуюся на терапії гормональних порушень, клімактеричних розладів, проводжу різні види діагностики, зокрема УЗ-дослідження. Займаюся лікуванням міоми матки, запальних гінекологічних захворювань.
 • Київ
  Будченко Марина Анатоліївна
  Лікар акушер-гінеколог
  Я займаюся лікуванням захворювань шийки матки, запальних процесів у жіночій репродуктивній системі. Проводжу УЗ-дослідження, кольпоскопію, малі гінекологічні операції.
Показати більше

Записатися на прийом

Після відправки форми найближчим часом з вами зв’яжеться медичний координатор і узгодить всі деталі, а також допоможе прорахувати всі зручні варіанти.
Надсилаючи заявку, ви погоджуєтеся з правилами роботи сервісу

Телефон для зв'язку (044) 393 00 06